Modern Studio Bliska

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Modern Studio Bliska Warschau van 20 m² is in de wijk Praga Poludnie, op circa 250 meter verwijderd van het Neon Museum en op afstand van 2 km van het Nationaal Stadion van Warschau, dat voor sportliefhebbers wordt aanbevolen. Het 1-slaapkamer appartement is gelegen binnen een korte wandeling van 5 minuten van Warszawa Wschodnia Osobowa treinstation en binnen het bereik van Minska 02 busstation.

Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Modern Studio Bliska is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement is gevestigd op 3 km van het Maria Skłodowska-Curie-museum, terwijl het Piłsudskiplein 3,1 km verderop is. Gelegen binnen 6 minuten wandelen van Komuna Warszawa, Modern Studio Bliska is niet ver van Stadion Narodowy metrostation. De 1-badkamer accommodatie ligt op 4 km van het Chopin Monument.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Studio Bliska Warschau
Bliska Residence By Solarento
Mobiele prijsaanbieding

Bliska Residence By Solarento

8.6
Fantastisch 20 beoordelingen
42 m van de accommodatie
USD 141 USD 127
per nacht
Stadion Narodowy Warszawa Unit Apartmentmini Noclegi Super Lokalizacja Przy Metro Ministudio With Private Banthroom
Mobiele prijsaanbieding

Stadion Narodowy Warszawa Unit Apartmentmini Noclegi Super Lokalizacja Przy Metro Ministudio With Private Banthroom

296 m van de accommodatie
USD 33 USD 30
per nacht
Cosy One-Bedroom Apartment With Parking & Balcony By Noclegi Renters
Mobiele prijsaanbieding

Cosy One-Bedroom Apartment With Parking & Balcony By Noclegi Renters

8.2
Heel goed 12 beoordelingen
950 m van de accommodatie
USD 237 USD 213
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    15 km

    Treinstations

    Warsaw East Train Station
    400 m

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern Studio Bliska gelegen?
      Modern Studio Bliska is in de wijk Praga Poludnie gesitueerd, op 3 km van het Maria Skłodowska-Curie-museum.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Modern Studio Bliska?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Studio Bliska zijn onder andere het Chopin Monument, het Maria Skłodowska-Curie-museum, het Piłsudskiplein.
    • Hoeveel kost het om bij Modern Studio Bliska te verblijven?
      Een overnachting in Modern Studio Bliska kost €87.
    • Is er een keuken in Modern Studio Bliska?
      Bij Modern Studio Bliska kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Modern Studio Bliska?
      Modern Studio Bliska meet 20 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    15 km

    Treinstations

    Warsaw East Train Station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Studio Bliska Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten